prawdopodobnie najgorsza drużyna piłkarska na świecie

Stokrotki

PostWysłany: Śro 0:42, 31 Sty 2007    Temat postu: Stokrotki

Hejah,

Poniżej opis meczu ze Stokrotkami, który obejrzałem na kamerce. To samo + statystyki w excelu przesyła każdemu z Was mejlem, oprócz Partyka, bo mejla nie mam...

Mehiści - Masohiści,

Podjąłem się karkołomnego zadania obejrzeni i opisani meczu ze Stokrotkami z 21.01. Widzę teraz, jak dużo czasu musiał na to poświęcać Jacenty, gdy robił takie podsumowania 2 lata temu... W załączeniu podsumowanie gry poszczególnych graczy oraz poszczególnych elementów gry. Poniżej opis meczu minuta po minucie. Podejdźcie proszę do oby rzeczy z dystansem. Kiepsko obserwowałem np. przyjęcia podczas meczu (patrz excel). W opisie nie doliczyłem się za to jednego gola, co oznacza, że moja percepcja jest wybiórcza Smile. Niemniej oto, co mniej więcej nastąpiło...

Opis:

1 min.: Kristo źle wybija z autu, piłkę przejmuja stokrotki, ale na sazczęście sobie nie radzą;
2 min.: po jednej z zawieruch pod bramką Tomek broni, po czym dostaje ode mie w szczękę... sorry;
2 min: Sławek zamiast wybic kombinuje i tracimy piłke na naszej połowie, stokrotka kwasi strał i kontra;
5 min.: Kristo spektakularnie zatrzymuje akcję i wybija piłke w trybuny;
5 min.: Piotrek kręci się za długo wokół piłki i ja traci;
7 min.: kontra, ale Jacekj niecelnie podaje do Piotrka i nic z tego nie wychodzi;
8 min.: Tomek broni strzał z bliska;
9 min.: Kuchcik zdejmuje Tomkowi piłke z rąk w polu karnym; rożny;
10 min.: Tomek spisuje się jako ostatni obrońca
11 min.: udan kontra Jacenta z Kuchcikiem zakończona strałem Kuchcika, niestety niecelnym
13 min.: Długa wrzutka od Tomka za linię obrońców, Piotrek strzala gola, prowadzimy;
13 min.: Drugi strzał Piotrka, ale zablokowany, rożny dla nas, napastnicy stoja w miekjscu przy wibijaniu rogu zamiast wychodzić na pozycje;
14 min.: Przejęcie piłki i udana wymmiana podań Sławka i Piotrka, niestety Sławek nieopanowuje piłki;
15 min.: Tracimy bramkę, Jacek daje się łatwo przejść i nie wraca w ślad za napastnikiem, Piotrek w ogóle nie istnieje na naszej połowie, silnego strału po kiwnięciu Sławka nie udaje się obronić Tomkowi
16 min.: Tomekza długo zwleka z wybiciem piłki z ziemi i odbija się ona od napastnika, ten na szczęcie jeje nie przejmuje;
16 min.: Druga nasza bramka: Kristo wybija out, Jacek skutecznie kiwa i podaje do Piotrka, który strzla gole z czystej pozycji;
18 min.: po stracie w środku pola i groźnej sytuacji przejmujemy i robimy kontrę; Jacek w sytuacji sam na sam strzel prosto w twarz bramkarzowi;
20 min.: dłuższe oblężenie naszej bramki, sytuacje wyjaśnia Sławek, który blokuje strzał;
21 mn.: 2 obrońców daje się zrobić jednemu napastniowi, bo są źle ustawieni, stokrotka oddaje strzał;
22 min.: Piotrek efektownie podaje piętką do Kuchcika, ale ten zbyt długo tanczy z piłką i ją traci;
23 min.: Zamieszanie pod nasza bramką, krycie na radar, stokrotki urywają się mimo, że bronimy sie cała drużyną;
24 min.: Jacenty kiwa skutecznie i podaje do Kuchcika, który oddaje celny strzał; tym razem obroniony;
25 min.: Kuchcik gubi sie w kryciu, źle się ustawia, odwarca się tyłem do zawodnika, kryje na odległość;
26 min.: Kristo zostaje okiwany 1-1, strzał na szczęście nie w bramkę; za chwilę sytuacja się powtarza, tym razem ratuje nas Tomek;
27 min.: Kuchcik przejmuje piłkę i podaje do Piotrka, który oddaje silny strzał z daleka, który wtacza się pod poprzeczkę stokrotek; znów prowadzimy;
29 min.: Długa piłka do mnie, której niestety nie umiem opanować;
Sławek przejmuje piłkę, wyprowadza akcję, przebiega skrzydłem całe boisko i oddaje strzał w swiatło bramki;
34 min.: Błyskawiczne uderznie, Wycofanie ze środka do To9mka, długo piłka do Kuchcika, który z pierwszej oddaje z 3/4 boiska silny strzał w porzeczkę;
34 min.: kontra, Kristo w odstatniej chwili wraca i przerywa akcję główką, przjemuje piłke Kuchcik, udany kros do Jacenta, który kiwa, schodzi do roku boiska i dośrodkowuje, Kuchcik przewraca się w bramke razem z piłką;
35 min,: Błąd w kryciu, strzał stokrotek prosto w Tomka;
38 min.: Stokrotka zostawiona samopas na przedpolu, na nasze szczęście zamiast lutować podaje i nic;
38 min.: Jacek i Piotrek nie wracaja i robi sie trzech na dwóch, szmatowaty strzał stokrotek broni Tomek;
40 min.: Na osłodzenie Piotrek robi powtórkę z rozrywki w ostatniej minucie, dostaje długa piłkę i w sytuacji sam na sam strzela silnie w lewy górny róg; gol i mecz kończy się ostatecznie 5:1.

moje uwagi:
- oto zawodnik, któremu (uwaga!) ZALEŻY!

PostWysłany: Śro 14:48, 31 Sty 2007    Temat postu:

a kiedz bedyiemz mogli obejryec ten film?

Jacek
włóż tyle energii w trening co w forum

Posty: 376

Skąd: Natolin

PostWysłany: Śro 18:58, 31 Sty 2007    Temat postu: Oglądanie meczu

Mecz można obejrzeć u mnie! W weekend jakoś - mam wolną chatencję.

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Mehisto Strona Główna -> Mecze-sezon 06/07 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)