PostWysłany: Pon 20:41, 16 Sty 2012    Temat postu: remis?

Dołączył: 29 Paź 2007
Posty: 729

Skąd: z pola karnego

PostWysłany: Wto 0:22, 17 Sty 2012    Temat postu:

Zwycięski remis, bo dający nam punkt więcej gdy trafimy do grupy spadek Very Happy

Praktycznie przez cały mecz graliśmy z dużą dyscypliną taktyczną, za co wielkie brawa dla całej drużyny. Przy czym moim zdaniem największe indywidualne pochwały należą się Tomkowi, który wybronił wszystko co powinien, a w dwóch-trzech sytuacjach po prostu uratował nam tyłki oraz Doktórowi, który wywalczył nam grę w przewadze, podczas której wyszliśmy ze stanu 0:2 na 2:2, no i strzelił bramkę na wagę remisu.

Generalnie mecz w naszym wykonaniu bardzo poukładany, przez kilkanaście minut pierwszej połowy utrzymywało się 0:0, przy czym i przeciwnicy i my mieliśmy swoje sytuacje. Pod koniec pierwszej połowy świetnie broniący Tomek trochę się podpalił, nie zdążył do piłki i niepotrzebnie poszedł za przeciwnikiem w sam narożnik boiska. Faul i kara dwóch minut, a w konsekwencji chwilę później strata bramki. W drugiej połowie gra podobna: oni konstruowali akcje, my ich łapaliśmy na połowie i kontrowaliśmy. Broniliśmy się bardzo dobrze, aż tu nagle Micho przysnął w jednej jedynej akcji, nie zaasekurował napastnika w polu karnym i straciliśmy kolejną bramę. Próbowaliśmy odrobić, ale albo strzelaliśmy minimalnie niecelnie, albo dobrze bronił bramkarz. I pewnie jakoś minimalnie przerżnęlibyśmy ten mecz, gdyby nie wycinka na Doktórze. 6 minut przed końcem Doktór urwał się obrońcom, dostał dobre prostopadłe podanie i został sfaulowany od tyłu centralnie na linii pola karnego w sytuacji sam na sam. W efekcie przeciwnicy dostali 5 minut kary bez możliwości wejścia po stracie bramy, a Jacek ze Sławkiem po mistrzowsku wykonali wolnego: świetne rozegranie Pączucha do Sławka, ten przyłożył i piękna bramka kontaktowa. No a później przez blisko 5 minut gra na całego: trzema napastnikami i jednym wysoko ustawionym obrońcą. I do znudzenia rozgrywanie piłki w poprzek, podchodząc jak najbliżej pola karnego. I jeszcze raz podkreślę - mądra gra w przewadze, spokojne budowanie akcji, bez podpalania się, z raptem jednym (!) zbędnym zagraniem prostopadłym. A tak tylko klepaliśmy, klepaliśmy i na minutę przed końcem wyklepaliśmy. Pączuch do mnie, ja w pole karne do Doktóra i ten strzela na 2:2. W końcówce tamci zaatakowali, oddali nawet jeden groźny strzał, który Tomek sparował na poprzeczkę, ale nie podpalając się na szukanie 3 punktów mądrze broniliśmy wyniku, wybijaliśmy ich z rytmu i dowieźliśmy punkt do końca.

I humory przy piwie były od razu inne Smile Przynajmniej mi znowu wróciła ochota do gry Smile

Ostatnio zmieniony przez Knedel dnia Wto 0:27, 17 Sty 2012, w całości zmieniany 3 razy
bramkarz
mistrz kilku podwórek

Dołączył: 05 Sie 2007
Posty: 261

Skąd: ty mieszkasz ?

PostWysłany: Wto 13:02, 17 Sty 2012    Temat postu:

Brawo brawo, bardzo ładny mecz nam się udało zagrać. Bez nerwów i darcia się, konsekwentnie w każdej linii. Oby tak dalej.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Mehisto Strona Główna -> Ogłoszenia parafialne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)